By

Principal’s List

Second Grade

Asher Adcock, Peyton Atkinson, Jolie Ayuk-Tabi, Greg Blackman, Lyndi Bolster, Evangeline Boys, Wyatt Carlson, Emberlynn Caves, Anniston Christopher, Jayden Coleman, Kaylee Compton, Liam Donovan, Reed Eastman, Everly Elekaili, Tomas Faragalla, Jack Fly, Lauren Felix, Ellie Grove, Adalynn Hagner, J’ki Hand, Abby Hawkes, Ava Hayek, Thomas Hite, Hudson Hopper, Adelynn Im, Karsyn Jenkins, Will Johnson, Tate Jones, Jackson Lord, Kalex Lowe, Emily Ludeman, Maxi Marroquin-Alfaro, Karter Mears, Christan Murphy, Jacob Murphy, Lili Neer, Nola Ordonez, Theoula Potka, Patrick Reyadh, Drake Rhodes, Christian Robinson, Ashtyn Samol, Abby Seifert, Makenzie Smithson, Nevie Stone, Mikaela Stott, Emma Strub, Oren Stueck, Sydney Sualog, Wendy Vanhoose, Matthew Vaughn, Fenmore Waters, Libby Watkins, Olivia Willms, Conner Wilson and Liliana Yohannes.

Third Grade

Avery Anderson, Sophie Anderson, Addison Bannach, Draken Beck, Jonathan Broyles, Emmy Burch, Katie Cecil, Kolton Edenfield, Kevin Freeman, Lily Griffith, L.J. Grimaldi, Keeton Hackman, Kaleigh Hanchock, Aimee Harper, Alaina Hines, Isaac Huitz, Victoria Im, Luke Landes, Reid McClain, Avery Milner, Troy Palte, Sinjan Sarkar, Will Sloan, Sarah Theriot, Nathan Tryon, Dominic Warner, Taylor Watson and Bennett Weiberg.

Fourth Grade

Ainsley Booher, Kingston Boyle, Kellen Gnann, Max Gregory, Olivia Harris, Nick Henley, Hayden Sheehy, Macy Shipley, Kaydence Smith and Colin Walker.

Fifth Grade

Hallie Anderson, Ben Bauman, Riley Bearup, Kylie Bess, Reagan Brown, Destin Chinoda, Hannah Compton, Tessa Cummings, Briahna DeCastro, Noah Dixon, Drew Eckel, Sarah Elgin, Megan Ephrem, Emma Freeman, Niko Hailu, Avery Hopper, Mark Mansour, Breckin McAnally, Luke Partin and Caleb Yohannes.

Honor Roll

Second Grade

Austin Abbott, Nahom Assefa, Roari Benson, Zach Brandon, Wyatt Bowles, Abigail Caldwell, Evelyn Cerroblanco, Skylar Coleman, Sophia Cregan, Isaiah Dominski, Sara Jenkins, Raleigh Martin, Chloe Ratliff, Chloe Reed, Dean Roller, Cali Schoell, Maggie Sloane, Natalie Williams and Alyssa Young.

Third Grade

Afomia Abel, Armia Adly, Grant Allen, Madeline Ashe, Sam Bauman, Luke Blevins, Drew Boerner, Emily Boswell, Beth Anne Broyles, Kamryn Butler, David Clemens, Zack Czerniak, Grant Dobbs, Jake Dwyer, Maddie Finney, Trey Formosa, Kylee Holleman, Namen Khetarpal, Madelyn Kim, Liam Linville, Catherine Lopez, Savannah Mattingly, Eliana Minton, Denver Munoz, Grayson Noel, Brayden Pilkinton, Norah Ratley, Loni Ratliff, Reagan Roccazzella, Althea Smith, Sophia Smith, Brayden Spohr, Landon Stacey, Elijah St. John, Ron Talbott, Isaac Thompson, Fedrick Torres, Chloe Truong, Jacob Tubberville, Noah Unland, Emery Wade, Isaac Wayne and Lucas Winfrey.

Fourth Grade

Kaleigh Amerman, Skylar Bolster, Claire Carlton, Laken Chinoda, Carter Clark, Julia Cleveland, Colt Cross, Jazzy Daniele, Chad Druen, A.J. Dungan, Taymor Elekaili, Benjamin Ellis, Michael Ellison, Matthew Fichtl, Adelaide Fly, Rohan Ganachari, Mayurika Girgis, Jackson Glascock, Kylie Golden, J’Kira Hand, Joseph Hawkes, Karsen Killian, Delaney Kutrip, Everett Lawson, Elise Lee, Sam Long, Katelyn Mallicoat, Miller Mayer, Ian Moore, Travis Moreno, Priti Patel, Jonathan Pesquera, Disha Pierce, Colton Redmon, Kiera Richardson, Lily Rowe, David Santini, Mia Sourignavong, Aubrey Stewart, Savannah Szyperski, Benny Taylor, Malachi Tinley, Ryan Walker, Lucas Waller, Charlotte Willms, Catherine Wilt, Conrad Wilson and Alex Wood.

Fifth Grade

Gomana Adli, Casey Ayuk-Tabi, Phoenix Baker, Jacob Barber, Hailey Bartlett, Abby Bauman, Paisleigh Bayless, Will Brady, Raistlen Burgenheim, Ethan Chapman, Jackson Crawford, Omeiza Daniyan, Charleigh Dick, Jaycie Dixon, Eden Dominski, Chris Farag, Riley Ford, Emerson Haley, Valencia Hibler, Jayla Hill, Vincent Huitz, Abby Johnson, Kaylee Kim, Destiny Layton, Ethan Lee, Savannah Mahoney, Rylee Marshall, Ronan McNamara, Jack McNulty, Joseph McNulty, Kiley Melton, Jordan Moore, Lydia Moore, Tyler Oakley, Braden Palmeira, Joey Phelps, Whitley Pleasant, Claire Pollard, Isaiah Powell, Lexi Reagan, Bret Robey, Julian Rotolo, Morgan Rowe, Autumn Scillian, Hannah Shell, Gracie Shewmake, Hailey Smoot, Sam Stafford, Robby Streszoff, Olivia Swierc, Ben Thomas-Short, Isabella Waters, Emmie Watkins, Abby Willoughby, Kira Wilson, Savannah Wilson, Jackson Wix, Molly Woods and Marly Yoshino.